Анонс: дивіться програму ПРО РЕФОРМИ

Золочівська районна поліклініка – саме сюди ми звертаємося, коли маємо проблеми зі здоров’ям. Тут нам допомагають поправити наше здоров’я. Мабуть немає у нашій громаді людини, яка б сюди не приходила.

З 1 січня 2018 року у нашій країні стартувала медична реформа. Тривожні слухи поширюються блискавично, тому ми вирішили звернутися до фахівців, щоби отримати інформацію з перших вуст.

Все, що робиться в нашій державі, робиться за наші з вами податки, тому маємо добре знати на що витрачаються наші гроші.

Дивіться  31 січня 2018 року на “Золочів.нет” програму ПРО РЕФОРМИ: медична реформа. Гостем нашої студії буде Ірина Юріївна Найда – завідувач поліклінічним відділенням Золочівської ЦРЛ.Залишити відповідь

Next Post

Послуги спилювання дерев

Проводимо роботи зі зрізання дерев будь-якої складності та об’єму. Спилюємо дерева, які загрожують нерухомості та життю, зокрема на цвинтарях, між будинками, біля ліній електропередач, у важкодоступних місцях. Також виконуємо інші верхолазні роботи: висотні утеплення фасадів, монтаж банерів та світла, фарбування фасадів церков, монтаж дашків та інше. Контактні тел: 096 69 […]