Андрій Опанасюк – підприємець та волонтер з успішною історією

Війна продемонструвала багато цікавих та незвичайних людей. Деякі з них були приховані раніше, але з приходом російської агресії вони стали медійними. Також сталося і з Андрієм Опанасюком, який є успішним підприємцем із Вінниці. Він активно будував дороги, реконструював Вінницький аеропорт, але після початку війни почав займатися волонтерською діяльністю та будувати на Сумщині фортифікаційні споруди.

Історія бізнесмена

Все починалося давно, адже у бізнесі Андрій близько 18 років. Перша масштабна справа – це виробництво бетонних матеріалів. Бізнес розширювався, з’являлися нові товарні позиції, обсяги постійно зростали. Згодом було багато роботи та тендерів, але найцікавіше – це аеропорт у Вінниці.

Роботи розпочалися у 2021 році, а Андрій Опанасюк став основним постачальником цементу для проведення ремонту. Але з початком повномасштабного вторгнення реконструкція припинилася, до того ж по території аеропорту був ракетний удар.

Робота після війни

Загалом 2022 був для бізнесмена був вкрай важким. З’явився партнер, який повернувся з одного бізнесу та разом вони почали обмірковувати варіанти. В 2023 році з’явилися об’єкти в Запорізькій області з експлуатації доріг. Про це він детально розповідав в інтерв’ю, де є багато цікавої інформації. Багато співробітників не хотіли туди їхати, але вдалося домовитися і реалізувати поставлені завдання. Будівництва доріг як такого не було, була лише реконструкція під’їзних шляхів, щоб забезпечити комфортні умови для військових.

Особливу увагу було приділено також будівництву фортифікаційних споруд Вінницької області. Все через те, що тут поряд є «сусід» у вигляді Придністров’я. Спочатку проєкт реалізовували державні компанії, але згодом підтягувався і бізнес. Залишилися останні «штрихи» та очікуються рекомендації військових.

Фортифікації у Сумській області

Андрій Опанасюк, незважаючи на складнощі, активно займався будівництвом фортифікацій у Сумській області. Незважаючи на отримання від держави лише авансу, якого вистачило на матеріали, роботи проводились згідно з графіками. Здебільшого це земляні роботи, які доповнювалися такими процесами:

  • підготовка ділянок;
  • виїмка ґрунту;
  • облаштування вогневих позицій;
  • закупівля будівельних матеріалів та лісу.

Знову ж таки проводиться повний контроль з боку держави та військових, щоб кожен елемент відповідав загальним нормам і стандартам.

Перспективи реконструкції аеропорту

Наразі йдеться не лише про реконструкцію, а й про повне відновлення. Діючі контракти укладено ще до війни, але після війни ніхто не знає, як їх буде реалізовано. Ціни того часу зараз не актуальні і Андрій розуміє, що потрібно повністю переробити тарифікацію. За наявності нового тендеру він 100% братиме у ньому участь.

Тендери поділено на дві частини – 55 та 45%. Перша цифра – це злітно-посадкова смуга, а друга цифра – реконструкція терміналу. Найімовірніше, Андрій не братиме участі у тендері з реконструкції терміналу, адже це не його специфіка. Бетонні роботи та облаштування смуги – те, з чим із самого спочатку Андрій Опанасюк прийшов сюди.

Next Post

Здається в оренду приміщення магазину

Здається в оренду приміщення магазину, торговельна площа 25 кв. м, з виходом на центральну вул. С. Бандери. Контактний тел. 0673416541 – Мирослав. Поділіться цим у соцмережах: