Андрій КУКУРУЗА: “нам дали паперову державу і тепер треба відстоювати майбутнє наших дітей”

kukuruzaУкраїнці вже 24 роки своєї незалежності перебувають у стані «чекання»: ми чекаємо на високооплачену роботу, якісне навчання, професійну медицину, справжню міліцію, відремонтовані дороги… Роки йдуть, змін ніяких, однак держава стає все біднішою, а стара правляча верхівка – все багатшою. Країна прагне перемін, нових, молодих і свіжих обличь, які маючи стимул та бажання, прагнуть зруйнувати бюрократичний хаос. Саме вибори-2015 дають можливість обирати нових незаангажованих депутатів, які мають свіжі ідеї, власну думку та найважливіше бажання бути голосом від народу. Одним із таким представників є кандидат у депутати до Львівської обласної ради та кандидат у депутати до Золочівської районної ради Андрій КУКУРУЗА.
Два роки на посаді першого заступника голови Золочівської районної державної адміністрації дали зрозуміти, що боротись за комфорт золочів’ян, виконувати чимало різнопланових робіт, які не завжди помітні оку, без дотацій чи наявності бюджетних коштів в адміністрації – неможливо. То ж для цього Андрій знайшов єдиний варіант – спробувати поповнити бюджет району, перебуваючи в лавах Львівської обласної ради.
– Андрію, яким способом найреальніше було б отримати кошти на господарські роботи у нашому краї, перебуваючи депутатом ЛОР?
– В обласному бюджеті є фонд і комісія по комунальних питаннях та дорожньому господарству. Якщо ти є членом цієї комісії (працює в закритому варіанті), значить маєш можливість отримати гроші. А гроші, то потрібні…
На Золочівщині однією із нагальних проблем є проблема доріг. Мені із колегами по роботі в напрямку дорожнього господарства вдалось зробити дорогу на Красне, частково полатати на Сасів та до кінця 2015 року планується докласти фінішній шар асфальту і поставити розмітки на об’їзній. Однак, це мінімальне, що можна було зробити. Окрім цього, у нас є комунальні дороги на Броди, Красне і Поморяни, які мали б ремонтуватись, але на які немає коштів. Ось і головним завданням ставлю, що протягом двох років перебування в ЛОРі виб’ю в 3-4 рази більше грошей, ніж дається державою.
– Типове запитання більшості виборців: чому такий молодий вирішив балотуватись в депутати, чи ж не простіше сидіти у теплому кабінеті і споглядати на все це зі сторони?
– А чого чекати? Доки пристаркуватий депутат піде на пенсію і дозволить мені брати участь у виборах? Пора міняти покоління… А чи має моє покоління право йти балотуватись, тоді скажи, а чи має моє покоління право вмирати на фронті? Нам дали паперову державу і тепер нам треба відстоювати майбутнє наших дітей. І кожен має робити свою справу. Коли бачу, що вдається вирішити проблему, яка вирує у місті – у мене появляється «спортивний інтерес». Уявляєш, коли цих можливостей буде значно більше…
– На виборах ти виступаєш від ВО «Свобода». Чому саме ця партія, адже окрім неї є ще 11 вартих уваги?
– У цій партії з 2008 року. «Свобода» перша на Золочівщині розпочала вигукувати фразу «Слава Україні! Героям слава!», коли більшість це вважало неправильним. Однак, що бачимо тепер? Водно час – це ризикована партія, адже ти маєш черговий шанс потрапити в тюрму, чи отримати наклеп тощо. Це непідкупна, неконтрольована партія в центрі якої – загально-українські інтереси. Саме усі ці компоненти залишаються для мене аргументом моєї приналежності до ВО «Свобода».

Прес-служба Золочівської РОВО “Свобода”

Залишити відповідь

Next Post

ЗВЕРНЕННЯ РОДИЧІВ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ДО ВИБОРЦІВ (відео)

Вони заплатили найвищу ціну за те, щоб кожен з нас мав право вибирати. Мав право бути обраним. Вони заплатили своїми дітьми та коханими людьми. Родичі Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ звертаються до усіх українців з єдиним проханням: пам’ятати про ціну вибору.  Інформує  nebesnasotnya.in.ua Володимир Голоднюк – батько героя Небесної Сотні Устима Голодюка, […]