Андріана дала концерт в Золочеві на підтримку «Української стратегії Гройсмана»

«Потрібно пам’ятати завдяки кому українська мова знову стала модною» – Андріана дала концерт в Золочеві на підтримку «Української стратегії Гройсмана».
Більше двох тисяч золочів’ян відвідали концерт поп-співачки Андріани в п’ятницю ввечері. Львівська «зірка» завітала до нашого міста в рамках туру на підтримку політичної партії «Українська стратегія Гройсмана». Золочів став другим у списку тринадцяти міст Львівщини, які відвідає відома українська виконавиця.

Свій виступ Андріана розпочала актуальними на сьогодні словами, стосовно україномовних квот, які сприяли ренесансу української пісні: «Я дякую Володимиру Гройсману за те, що він відчинив двері перед артистами та особисто переді мною. Я довгий час співаю, але багато дверей переді мною було зачинених через те, що я співала рідною мовою. Зараз українським артистам стало набагато краще, тому що українська мова стала модною. Давайте подякуємо людям за те, що вони роблять для нас, для української культури, для української мови, і, зокрема, для українських артистів».

Репертуар виконавиці сучасних українських пісень Андріани, як виявилося, добре знайомий мешканцям Золочева. Найвпізнаванішим та улюбленим публікою пісням, що лунали зі сцени – «Пригорни», «Назавжди», «Я не забуду» – глядачі активно підспівували. Незважаючи на вік – адже на площі Незалежності зібралася різноманітна компанія – від юних шанувальників до поважної літньої публіки, яка не соромилася йти в танок під запальні пісні Андріани.
Пенсіонерка Марія Петрівна розповідає, що більше любить народні пісні, але такі концерти – то радість для Золочева: «Молодь любить гуляти та стрибати і то й не дивно, хіба ми іншими були? Але найбільше тішить, що танцюють юнаки й дівчата під нашу, українську музику».

Михайлові натомість 27 років і йому концерт також дуже сподобався: «Дуже приємно, коли лунає гарна музика. І головне українські пісні. Це дуже радісно чути. Я прийшов на концерт, щоб послухати саме Андріану». Та й політичні вподобання співачки та глядача співпадають. «Я довго вагався стосовно того, за кого голосувати», – каже Михайло, – «Але за Володимира Гройсмана говорять його справи, багато реформ він провів. Тому, мабуть, проголосую за «Українську стратегію Гройсмана», нехай працюють далі.

Наступними насолодитися виступами Андріани зможуть глядачі у Сколе, Бродах, Городку та Стрию.
Андрій МИЦАК

Залишити відповідь

Next Post

Звернення депутатів Золочівської райради щодо дороги Ясенів-Золочів

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Золочівської районної ради Львівської області до Кабінету Міністрів України, Департаменту дорожнього господарства транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації щодо включення автодороги О 140103 Ясенів-Золочів (на усій протяжності) у план робіт із капітального ремонту доріг за кошти з державного бюджету ще в цьому році Ми, депутати Золочівської районної ради Львівської […]