Анастасія Возняк – юна гордість Львівщини

Особисті рекорди спортсменки з художньої гімнастики, досягнення та труднощі на шляху

спортивні новини

Художня гімнастика – це, мабуть, самий «молодий» вид спорту: 24 року тут – ледь не пенсійний вік, а гімнастка, яка ризикне виступити більш, ніж на двох Олімпійських іграх, вважається справжньою героїнею. І, безумовно, кожен післяолімпійський сезон в цьому виді спорту супроводжується зміною поколінь. 

З першого погляду на фотографії може здатися, що ця струнка брюнетка є моделлю, проте, Анастасія Возняк – українська гімнастка, за плечима якої безліч спортивних регалій. У віці 16 років дівчина вступила до головного складу збірної України в групових вправах і з тих пір встигла стати багаторазовою призеркою як чемпіонатів Європи, так і світу, а свіжі спортивні новини “вибухали” статтями про нові здобутки спортсменки.

Не дивлячись на свій молодий вік, Анастасія зайняла почесне місце майстра спорту України з художньої гімнастики. В 17 років мала змогу вперше спробувати себе в Олімпійських іграх. Поштовхом для початку спортивної кар’єри послугувала мама дівчинки, яка сама займалася гімнастикою та віддала доньку в секцію художньої гімнастики.

Підтримка публіки та близьких – поштовх до перемоги

Девіз Анастасії:”Йти за мрією”, якого вона притримується і у житті. На рахунку молодої спортсменки вже багато спортивних досягнень:

  • призерка чемпіонату світу;
  • призерка Європейських ігор;
  • призерка Всесвітньої Універсіади;
  • володарка Кубку Дерюгіної.

Під час інтерв’ю, Анастасія зізналася, що не дивлячись на досягнення у спорті, засмучена, що немає вільного часу навіть у вихідні. Адже поступок для себе вона не робить: “Не можу не прийти на тренування або працювати абияк. Від виступів я отримую лише задоволення. Це непередаване щастя  – знати, що близькі та рідні прийшли підтримати тебе. Коли я стою на п’єдесталі розумію, що важка праця та наполегливість роблять своє і все, чим я займаюсь недарма”.

На сьогоднішній день ускладнення виступів та змагань через всесвітню пандемію охопило і художню гімнастику, але Анастасія налаштована тренуватися у будь яких умовах, бо за словами дівчини нові перемоги і здобутки дають їй поштовх рухатись далі і ставити цілі, з першого погляду які виглядають нездійсненними. 

Next Post

Наживо: Єрусалимська утреня в храмі Вознесіння (відео)

Єрусалимська утреня в храмі Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа у м.Золочів. Поділіться цим у соцмережах:
Єрусалимська утреня