Алмаз-Граніт: пам’ятники та інша продукція з граніту

almaz ranit (2)Наше підприємство переробляє гранітні блоки для різноманітної продукції, виготовляє надмогильні пам’ятники і фундаменти під них.
Понад 10 років підприємство очолюють два професійно грамотних керівника: Тимків Богдан Михайлович та Степовий Віктор Миколайович.
Виробництво функціонує цілий рік (включаючи зимовий період), що забезпечує постійну зайнятість багатьом працівникам. Круглорічна переробка гранітних блоків дозволяє приймати замовлення і виготовляти продукцію з граніту не тільки у весняно-літній період, але і зимою.
Тимків Б.М. та Степовий В.М. запрошують Вас відвідати наше виробництво, оглянути виставку готової продукції і бути впевненим, що Ви обов’язково будете почуті незалежно від складності замовлення і фінансових можливостей.

Детальну інформацію про нас та галерею продукції Ви можете знайти на нашому сайті:

almaz-granit.com.ua

а також написати нам листа з Вашими пропозиціями чи побажаннями на адресу:

office@almaz-granit.com.ua

Контактні телефони:

Тимків Богдан Михайлович   067-750-38-95
Степовий Віктор Миколайович   098-450-63-20

Цех по виготовленню та прийом замовлень: Золочівський р-н., с.Ясенівці (біля Золочівського лісництва)
Консультація та прийом замовлень: м. Золочів, вул.Лермонтова,3 «Ритуальні послуги»

1 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для о. Назарія Чорного

Релігійна громада храму Святого Воскресіння Господнього с. Поляни щиросердечно вітає свого настоятеля із Ювілейним Днем народження! Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві – вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий пастир, Ви […]