Алмаз-Граніт: пам’ятники та інша продукція з граніту

almaz ranit (2)Наше підприємство переробляє гранітні блоки для різноманітної продукції, виготовляє надмогильні пам’ятники і фундаменти під них.
Понад 10 років підприємство очолюють два професійно грамотних керівника: Тимків Богдан Михайлович та Степовий Віктор Миколайович.
Виробництво функціонує цілий рік (включаючи зимовий період), що забезпечує постійну зайнятість багатьом працівникам. Круглорічна переробка гранітних блоків дозволяє приймати замовлення і виготовляти продукцію з граніту не тільки у весняно-літній період, але і зимою.
Тимків Б.М. та Степовий В.М. запрошують Вас відвідати наше виробництво, оглянути виставку готової продукції і бути впевненим, що Ви обов’язково будете почуті незалежно від складності замовлення і фінансових можливостей.

Детальну інформацію про нас та галерею продукції Ви можете знайти на нашому сайті:

almaz-granit.com.ua

а також написати нам листа з Вашими пропозиціями чи побажаннями на адресу:

office@almaz-granit.com.ua

Контактні телефони:

Тимків Богдан Михайлович   067-750-38-95
Степовий Віктор Миколайович   098-450-63-20

Цех по виготовленню та прийом замовлень: Золочівський р-н., с.Ясенівці (біля Золочівського лісництва)
Консультація та прийом замовлень: м. Золочів, вул.Лермонтова,3 «Ритуальні послуги»

Залишити відповідь

Next Post

Штрафні санкції за порушення при використанні РРО

Законами України від 20.09.2019 № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (із змінами) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації […]