Актуальне інтерв’ю із головою Золочівської РДА: про дороги, карантин та свята, лікарню та генератор… (відео)

Голова Золочівської РДА Василь Маркевич
Василь Маркевич

У інтерв’ю із головою Золочівської РДА Василем Маркевичем кореспонденти “Золочів.нет” дізнавалися про карантин на свята: які можливі варіанти ситуації, куди підприємець може звернутися за державною допомогою через труднощі у зв’язку з карантином, наскільки реальним є ремонт басейну Золочівського опорного закладу №2.
Говорили про завершений ремонт кільцевої дороги та чи є в планах ремонт доріг на відрізках про які нам пишуть люди: Красне-Вільшаниця, Новоселище-Підлипці, Новоселище-Лука, Золочів-Гончарівка, чи готовий район до розчищення доріг від снігу?
Цікавилися чи в час карантину “вихідного дня” були складені протоколи за порушення.
У Жовкві стався трагічний випадок, коли під час відсутності електропостачання померли двоє людей, які були підключенні до апаратів ШВЛ. Тому ми запитали, чи готова Золочівська лікарня до автономного забезпечення електропостачання у випадку відключення РЕМом і чи достатнє фінансове забезпечення лікарні на даний час?

Детально про це та не лише дивіться у відео.

Next Post

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01 ГРУДНЯ 2020 РОКУ

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 грудня 2020 року відбудеться підвищення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1712 до 1769 гривень. У зв’язку з цим, з 1 грудня, незалежно від факту працевлаштування, будуть перераховані такі виплати: – мінімальні розміри пенсій, […]