Акція «Полювання на усмішку» пройде у Львові

Місто Львів відзначає Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Молодь заохочуватиме львів’ян проявляти доброзичливість й дарувати гарний настрій. 17 лютого, в п’ятницю, в рамках соціальної кампанії «Добрі справи» студенти проведуть акцію «Полювання на усмішку». В центрі міста волонтери в обмін на усмішку даруватимуть перехожим солодощі. З 13.00 години волонтери й фотографи «полюватимуть» за усмішками львів’ян в 4 місцях: поблизу пам’ятника Д. Галицькому, перед оперним театром, біля пам’ятника В. Івасюку, біля пам’ятника І. Франку. Усі усмішки «фіксуватимуть» фотографи, й пізніше збірку таких позитивних моментів можна буде подивитися на виставці.

Як зазначає організатор акції Соломія Басараб, метою акції є спроба показати, що робити добро – легко і приємно, а також тим самим заохотити людей якомога частіше проявляти свою доброзичливість.

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. (моб.) 096-65-90-140 (організатор акції Соломія Басараб).

За матеріалами: ЛМР.

Залишити відповідь

Next Post

Провели засідання з питань бюджету і фінансів

16 лютого відбулося  засідання  постійної депутатської комісії з питань бюджету і фінансів. На  засіданні були присутні  8 членів комісії. Комісію проводив голова – Юрій Банах. Комісія  погодила порядок денний  ХІІ сесії районної ради. Основний акцент було  зроблено на профільні питання: Про затвердження уточненого плану Золочівського районного бюджету та звіту про […]