Активній молоді району

molodЗ 26 по 29 лютого 2016 року ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України проводитиме проект «XVIІI Зимова Студреспубліка».
Тема проекту: «Альтернативні курси розвитку України».
Метою є виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, виховання конструктивних і позитивних лідерських якостей у молоді, сприяння оволодінню навичками самоорганізації та психологічної стійкості.
Програма проекту передбачає проведення організаційно-діяльнісної гри протягом 3-х повних діб за участю близько 80-100 відібраних осіб. Наприкінці заходу відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців.
Умови участі: необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію за наступним посиланням: http://studrespublika.com/net/. Після цього учасники проходять конкурсний відбір, найкращі з них стануть учасниками «Зимової Студреспубліки». Остаточний термін проходження онлайн-реєстрації – 15 лютого 2016 року.
Цільова аудиторія: учасники республіканських проектів минулих років, активні громадяни, експерти, громадські та політичні діячі, робітники, підприємці, депутати різних рівнів, молодь, студентство.
Оголошення результатів: до 17 лютого будуть розглянуті онлайн-заявки й учасникам електронним листом буде надіслана відповідь щодо можливості участі в ЗиСР-VІII.
Більш детальну інформацію можна переглянути за посиланням: http://studrespublika.com/wp-content/uploads/2016/01/ZySR-VIII_umovy_uchasti_ta _detali.pdf або звертайтеся до в.о. менеджера проектів Студреспубліки Рєгіни Попової за телефоном (095) 166 09 52.”
Керівник апарату
райдержадміністрації (підпис) Галина Семчишин

Залишити відповідь

Next Post

Алгоритм отримання статусу учасника бойових дій

Як військовослужбовцю (резервісту, військовозобов’язаному) отримати статус учасника бойових дій: З’ясувати перелік документів, які командир (керівник установи) може надати для підтвердження участі у бойових діях. Підставою для надання статусу УБД є: а) довідка за формою, що міститься в додатку 1 до постанови КМУ № 413 від 20.08.2014 р. (див. нижче Зразок […]