АФІША ФУТБОЛУ ЗОЛОЧІВЩИНИ

football turnirФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЗОЛОЧІВЩИНИ
КАЛЕНДАР ІГОР 2015
І ліга, І коло.

1. тур; 24 травня.

1. «Будівельник» с.Словіта — «Містечко» м.Золочів
2. «Промінь» с.Гончарівка — «Старт» с.Розворяни
3. «Кристал» с.Ясенівці — ФК «Сокіл» м.Глиняни
4. «Говерла» с.Вороняки — «Темп» с.Плугів
5. ФСК «Згода-Княжі лани» с.Куровичі — «Форвард» с.Струтин

2. тур; 31 травня.

6. Золочів — Струтин
7. Словіта — Гончарівка
8. Розворяни — Ясенівці
9. Глиняни — Вороняки
10. Плугів — Куровичі

3. тур; 7 червня.

11. Гончарівка — Золочів
12. Ясенівці — Словіта
13. Вороняки — Розворяни
14. Куровичі — Глиняни
15. Струтин — Плугів

4. тур; 14 червня.

16. Золочів — Плугів
17. Гончарівка — Ясенівці
18. Словіта — Вороняки
19. Розворяни — Куровичі
20. Глиняни — Струтин

5. тур; 21 червня.

21. Ясенівці — Золочів
22. Вороняки — Гончарівка
23. Куровичі — Словіта
24. Струтин — Розворяни
25. Плугів — Глиняни

6. тур; 28 червня.

26. Золочів — Глиняни
27. Ясенівці — Вороняки
28. Гончарівка — Куровичі
29. Словіта — Струтин
30. Розворяни — Плугів

7. тур; 5 липня.

31. Вороняки — Золочів
32. Куровичі — Ясенівці
33. Струтин — Гончарівка
34. Плугів — Словіта
35. Глиняни — Розворяни

8. тур; 12 липня.

36. Золочів — Розворяни
37. Вороняки — Куровичі
38. Ясенівці — Струтин
39. Гончарівка — Плугів
40. Словіта — Глиняни

9. тур; 19 липня.

41. Куровичі — Золочів
42. Струтин — Вороняки
43. Плугів — Ясенівці
44. Глиняни — Гончарівка
45. Розворяни — Словіта

• Початок матчів о 15:00 год.

_______________________

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЗОЛОЧІВЩИНИ
КАЛЕНДАР ІГОР ІІ ліга 2015

група «ЗАХІД», І коло.

1. тур; 24 травня.

1. «Колос» с.В.Вільшаниця — «Старт» с.Митулин
2. ФК «Скнилів» с.Скнилів — «Золотий Колос» с.Скварява
3. «Колос» с.В.Полюхів — «Карпати» с.Гологори
«Кристал» с.Перегноїв — вих..

2. тур; 31 травня.

4. Гологори — Перегноїв
5. Скварява — В.Полюхів
6. Митулин — Скнилів
В.Вільшаниця – вих..
3. тур; 7 червня.

7. Скнилів — В.Вільшаниця
8. В.Полюхів — Митулин
9. Перегноїв — Скварява
Гологори – вих..

4. тур; 14 червня.

10. Скварява — Гологори
11. Митулин — Перегноїв
12. В.Вільшаниця — В.Полюхів
Скнилів – вих..
5. тур; 21 червня.

13. В.Полюхів — Скнилів
14. Перегноїв — В.Вільшаниця
15. Гологори — Митулин
Скварява – вих..

6. тур; 28 червня.

16. Митулин — Скварява
17. В.Вільшаниця — Гологори
18. Скнилів — Перегноїв
В.Полюхів — вих
7. тур; 5 липня.

19. Перегноїв — В.Полюхів
20. Гологори — Скнилів
21. Скварява — В.Вільшаниця
Митулин – вих.

* Початок матчів о 15:00 год
_____________________________
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЗОЛОЧІВЩИНИ
КАЛЕНДАР ІГОР ІІ ліга 2015

група «СХІД», І коло.

1. тур; 24 травня.

1. «Енергія» с.Шпиколоси — «Шахта» с.Новоселище
2. ФК «Городилів» с.Городилів — «Карпати» с.Жуличі
3. «Буг» с.Білий Камінь — «Ватра» с.Золочівка
4. «Дружба» с.Єлиховичі — «Золота липа» с.Ремезівці

2. тур; 31 травня.
5. Золочівка — Єлиховичі
6. Жуличі — Б.Камінь
7. Новоселище — Городилів
8. Ремезівці — Шпиколоси

3. тур; 7 червня.
9. Городилів — Шпиколоси
10. Б.Камінь — Новоселище
11. Єлиховичі — Жуличі
12. Золочівка — Ремезівці

4. тур; 14 червня.
13. Жуличі — Золочівка
14. Новоселище — Єлиховичі
15. Шпиколоси — Б.Камінь
16. Ремезівці — Городилів
5. тур; 21 червня.
17. Б.Камінь — Городилів
18. Єлиховичі — Шпиколоси
19. Золочівка — Новоселище
20. Жуличі — Ремезівці

6. тур; 28 червня.
21. Новоселище — Жуличі
22. Шпиколоси — Золочівка
23. Городилів — Єлиховичі
24. Ремезівці — Б.Камінь
7. тур; 5 липня.
25. Єлиховичі — Б.Камінь
26. Золочівка — Городилів
27. Жуличі — Шпиколоси
28. Новоселище — Ремезівці

* Початок матчів о 15:00 год


Залишити відповідь