Аеропорт: Українські сили відкрили вогонь по противнику, поранених вивезли

birukovСтаном на 8:01, всі українські сили в секторі Б (донецький аеропорт) отримала наказ і відкрила масований вогонь по позиціях противника. Про це у FB повідомив радник президента Юрій Бірюков. Інформує Громадське.

«Активна фаза триває, поранених на даний момент немає. Громадськість просила припинити це умовне затишшя (перемир’я) і припинити принизливий прохід в АП, Вас почули. Наступ ВСУ триває, такими темпами ввечері дійдемо до кордону (дай Бог)», – написала волонтер Тетяна Ричкова.

За повідомленням прес-центру АТО, всіх поранених з аеропорту вдалося вивезти.

«В Донецькому аеропорту українськими військовими проводились активні дії, направлені на подавлення вогневих засобів противника, що вели вогонь по захисникам аеропорту, та встановлення контролю над територією летовища. Проведено евакуацію поранених. Всі поранені доставлені у медичні заклади», – зазначили у прес-центрі.

При цьому, там підкреслили, що інформація щодо просування українських військ вглиб Донецька не відповідає дійсності.


Залишити відповідь

Next Post

Нове у пенсійному забезпеченні

Закон України №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» передбачає: Щодо спеціальних пенсіонерів Зменшення відсотка від заробітної плати, що береться для обчислення пенсії, з 70 до 60 для таких спеціальних категорій пенсіонерів, як прокурори, державні службовці, судді, народні депутати, службовці органів місцевого самоврядування. […]