А коса у дівчини-райдуга

З давніх-давен про охайність дівчини судили з її коси: «яка коса – така й краса»; «подивись на косу, а подумай про господиню»; «дівчина з косою, як трава з росою»; «нема коси – нема краси» – кажуть українські приказки. Коса була символом дівочої чистоти й вірності. 
В рамках святкування Дня незалежності України у  Золочеві відбувся конкурс на найдовшу косу “А коса у дівчини-райдуга”, у якому взяли участь 22 довгокосих красунь, які були нагороджені Подякою за «Збереження давніх українських традицій, що коса – жіноча краса, за естетичну насолоду, любов до прекрасного, за уміння і терпеливість, плекати цей надзвичайний дар природи, що підкреслює вишуканість та дівочу чарівність та за участь у конкурсі «А коса у дівчини-райдуга» в рамках святкування 22 річниці незалежності України». Це Волянюк Марія, Вільчинська Анастасія, Булка Юлія, Шимків Надія, Колобовнікова Вероніка, Фесюк Анастасія, Федина Юлія, Фалковська Ярина, Умарова Юля, Стадник Вікторія, Пинда Ярина, Луцишин Олеся, Луцишин Марія, Костів Юлія, Казьмір Віта, Ірза Діана, Гаврилів Вікторія, Гематудінова Вікторія, Горгота Леся.
Подякою та дипломом за зайняте 3 місце з довжиною волосся 93 см здобула Гаврилів Оксана.
Подякою та дипломом за зайняте 2 місце з довжиною волосся 96 см – Костів Уляна.
Подякою та дипломом за зайняте 1 місце з довжиною волосся 103 см – Болюбаш Людмила.
Усі учасниці отримали в подарунок косметику для волосся від спонсорів.

Залишити відповідь

Next Post

Каталіна Джірона: вп’яте на Форумі видавців у Львові

Для каталонської культурної діячки Каталіни Джірони (Catalina Girona) 20. Форум видавців двічі ювілейний: у вересні вона вп’яте приїздить до Львову. Каталіна – професійний перекладач, закінчила Гарвардський університет і вільно володіє англійською, іспанською, французькою, німецькою, російською та українською мовами. Разом з чоловіком, українським поетом, перекладачем і художником Андрієм Антоновським організовує каталонсько-українські […]