Відключення світла: яка ситуація з енергосистемою сьогодні

​​Сьогодні  День енергетика. Це день всіх, хто зараз під дощем та вітром відновлює пошкоджене обстрілами обладнання, хто до болю в очах вдивляється в графіки споживання та виробництва електроенергії, тримаючи баланс в енергосистемі, хто захищає її цифровий периметр від невидимих зовні атак, тих, хто і в спеку, і в мороз, під звуки вибухів та міношукачів саперів прокладає шлях для світлу. Про це інформує УКРЕНЕРГО.

“Ми робимо все можливе, щоб щоразу після атак світло поверталось в домівки українців якнайшвидше. Отже, на ранок 22 грудня зберігається значний дефіцит потужності в енергосистемі. Працюють усі види генерації. До мережі підключено ще один з блоків атомних електростанцій, триває набір потужності. Водночас зберігаються певні обмеження у системі передачі електроенергії, спричинені пошкодженнями магістральних мереж систематичними ракетними та безпілотними атаками. До всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до застосування аварійних обмежень. Найскладніша ситуація залишається у центральному регіоні та у Києві, а також у прифронтових регіонах на сході та півдні країни. Ремонтні роботи тривають цілодобово, але отримані пошкодження об’єктів генерації та магістральних мереж складні та масштабні, їх відновлення вимагає значного часу. «Укренерго», генерація та оператори систем розподілу роблять все можливе для покращення ситуації з електропостачанням в країні”, – інформує пресслужба Національної енергетичної компанії «Укренерго».

Next Post

СБУ: викрили керівництво Податкової служби на Львівщині у розкраданні десятків млн державних грошей

СБУ викрила керівництво Податкової служби на Львівщині у розкраданні десятків млн державних грошей. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на СБУ. “Служба безпеки спільно з БЕБ викрила масштабну схему розкрадання бюджетних грошей. До оборудки причетне керівництво Головного управління Державної податкової служби у Львівській області. Посадовці організували незаконне відшкодування податку на додану […]