А діти не винні!

vshanuvannjaВійськовослужбовець збройних сил України, Шафранський Віталій Васильович, житель с. Плугів, Золочівського району Львівської області загинув під Маріуполем в неоголошеній війні, залишив по собі трьох малолітніх синів та молоду дружину без засобів для існування.

Ця історія попала в поле зору працівників Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час виїзного прийому громадян в Золочівському РЦ СССДМ, де під час спілкування працівник довідався наступну історію:
12 лютого 2015року, з с. Плугова Золочівського району був мобілізований на військову службу Шафранский В.В. в якого 10 червня 2015 року народилася третя дитина-син.
Та не довго доля дала порадуватись батьку, вже 18 липня 2015 року під час виконання військового обов’язку внаслідок кульового поранення голови він помер. Золочів’яни пам’ятають, як волонтери збирали кошти на машину і пальне, щоб привезти героя з під Маріуполя, як його на колінах зустрічали односельці, який був багатолюдний похорон
Пройшов час і всі забули про героя і його родину. Чиновники відмовились надавати родині статус “Члена сім’ї загиблого” учасника бойових дій. Дружина героя Шафранська Ольга Степанівна 1994 року народження з трьома синами Артемом – 2010 р. н., Віталієм – 2011 р. н. та Дмитром – 2015 р. н. змушена шукати притулку в смт. Поморянах у своїх родичів.
Буський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги прийняв документи від Золочівського РЦСССДМ та почав розглядати можливість призначення адвоката за державні кошти для відновлення справедливості для даної сім’ї. Про результати захисту повідомимо читачів наступним разом.
Коли ви потребуєте правової допомоги то завжди можете звернутися в м. Буськ вул. Петрушевича 8, або за телефоном – 0976619964. Спеціалісти Буського місцевого центру безоплатної правової допомоги обслуговують громадян Буського, Бродівського, Кам’янка – Бузького, Золочівського та Радехівського районів.

Директор Буського місцевого центру
з надання безоплатної правової допомоги
Скочко І. Я.


Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині СБУ викрила нелегальну вирубку лісу на майже два мільйони гривень

Фахівці оцінили збитки держави у 1,7 мільйона гривень. “Співробітники Служби безпеки України виявили на державному підприємстві “Буське лісове господарство” факти незаконної вирубки деревини різних порід. Під час перевірки правоохоронці встановили, що посадові особи лісництва не вживали необхідних заходів з охорони лісового фонду. Внаслідок недбалості службовців у держлісгоспі відбулася масштабна незаконна […]