8 травня – День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення
День пам’яті та примирення

Це день, з яким не вітають. Це день, у який вшановують мільйони загиблих…
Друга світова війна:
– 6 років тривалість
– 62 держави-учасниці
– 50-85 мільйонів жертв
– 8 мільйонів життів – втрати України

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – не тріумф переможців над переможеними, а нагадування про страшну катастрофу і застереження, що розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією чи анексією не можна і найважливіший підсумок війни – не культ перемоги, а вміння цінувати мир та захищати його.
Ніколи знову.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському районі на місці пожежі виявлено тіло жінки

У Золочівському районі на місці пожежі виявлено тіло жінки 1933 року народження. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області. “7 травня о 06:46 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в с. Черниця (Підкамінська селищна територіальна громада) Золочівського району в дерев’яному житловому будинку, критому […]
пожежа