8-річний хлопчина піднімає штангу у півтора рази важчу за себе

dutunaКиянин 8-річний Андрій Косташ збирається встановити світовий рекорд — підняти штангу, вага якої в півтора рази перевищує його власну. Про це хлопчик розповів кореспонденту Gazeta.ua під час інтерв’ю.

“Сам важу 29 кілограмів, а під час встановлення рекорду збираюся піднятися 47-кілограмову штангу. Це в мене вже виходить, але поки не дуже правильно. Зараз працюю над технікою”, – сказав Андрій Косташ.

“Працювати із штангою почав півроку тому. Спочатку міг підняти тільки 15 кілограмів. Та дуже швидко вижимав всі 45”, – додав маленький спортсмен.

Займатися спортом Андрій Косташ почав у 5 років.

“Спочатку разом бігали, віджимались і підтягувалися. Перший раз зробив 10 віджимань, а за тиждень — вже сто. За рік запросто віджимався тисячу разів. Тоді вирішили готуватися до рекорду. За два місяці довели кількість віджимань до 7 тисяч. Планували показати цей результат на виступі, та Андрій перед тим застудився. Із закладеним носом віджиматися було важко. Зробив всього 4 тисячі. З цим результатом потрапив до Національного реєстру рекордів”, – розповів батько хлопчика Олександр.

Андрій щодня займається гімнастикою, відвідує заняття з англійської, ходить на карате і плавання.

“На вихідних дивлюся мультфільми і гуляю з друзями у хованки і квача. Люблю мультфільми “Тачки” і Немо”. Батьки не забороняють дивитися телевізор. У нас є правило: якщо все добре зробив, дозволено робити що завгодно. А як десь прохалтурив, мушу вдома виправляти свої помилки”, – зазначив маленький спортсмен.
Джерело: Gazeta.ua


Залишити відповідь

Next Post

27-річна жінка підкинула немовля на поріг (відео)

У Львові 27-річна жінка після виписки з пологового будинку підкинула свого новонародженого хлопчика на поріг дитячого будинку №2. Про це ZAXID.NET повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУМВС України у Львівській області. Про підкинуту дитину міліції повідомила завідувачка дитячого будинку №2. Вона розповіла, що на порозі біля входу до приміщення […]