70% смертності в Україні екологи пояснюють питтям забрудненої води

vodaВ Україні 70% смертності пов’язані із вживанням неякісної забрудненої води. Про це на прес-конференції повідомив еколог, екс-голова Екологічної інспекції України Михайло Гуцол.

“Більше 70% смертності – від вживання неякісної води. Але зараз спитайте будь-якого чиновника, і він вам скаже, що все нормально. Та, вибачте, підіть на цвинтар і подивіться! Робіть аналіз організму будь-якого українця… Усі хвороби і той же рак пов’язані з водою. Тому підкреслю: на 70-80% людина – це вода”, – сказав він.

Завідуючий кафедри екологічної Академії України Микола Костров повідомив, що в Україні існують великі проблеми із забрудненням водних об’єктів, через що потерпає і здоров’я українців.

За його словами, стан водних ресурсів в Україні є критичним. Це пов’язано із викидами неочищених стічних вод у водні об’єкти України.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Next Post

На березі річки Золочівки виникла пожежа (відео)

10 серпня близько 13 години  55 хвилин на березі річки Золочівки, по вулиці Бродівській, 6 а  виникла пожежа. Горіло сухе гілля дерев. Пожежа розповсюдилася швидко, адже на дворі стояла спека. Вогонь перекинувся на  дерева, що ростуть у саду прилеглому до цієї території, і через  вітер міг перейти на  будинки. Люди […]