7 років боровся за життя: помер після поранення Герой України Олександр Петраківський

Після тривалої боротьби за життя відійшов у вічність випускник Національної академії сухопутних військ Герой України підполковник Олександр Петраківський, який 7 років боровся за життя після поранення.

Про це повідомив генерал-лейтенант, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

“У цей скорботний день отримав ще одну надзвичайно трагічну звістку… Після тривалої боротьби за життя відійшов у вічність випускник Національної академії сухопутних військ Герой України підполковник Олександр Петраківський. Офіцер завершив наш навчальний заклад 2009 року за спеціальність «Бойове застосування та управління діями аеромобільних підрозділів», після чого проходив службу в одній з елітних військових частин спеціального призначення. 20 липня 2014 року розвідувальна група під командуванням Олександра, забезпечуючи проходження колони техніки Збройних Сил та сил добровольчого батальйону «Айдар» до аеропорту Луганська, виявила засідку в районі міста Щастя і вступила у бій, що дозволило забезпечити проходження колони запасним шляхом. В ході бою Олександр Петраківський отримав важке поранення голови, однак продовжував керувати діями групи, виносив поранених у безпечне місце. За це указом Президента України від 4 грудня 2014 року № 918/2014 офіцер був відзначений найвищою нагородою – званням «Герой України». Однак наслідки того бою стали для Олександра Петраківського жахливими… Кома, десятки надскладних хірургічних операцій, тривала й коштовна реабілітація. Довгі сім років Сашко, його рідні та близькі, десятки доброчинців та волонтерів боролись за життя Героя. Довгих сім років ми всі молились за його швидке одужання та повернення на службу. Втім смерть забрала його від нас… Герой України підполковник Олександр Петраківський був, є і залишатиметься завжди справжнім прикладом служіння Українському народові, взірцем мужності та честі. Насамперед для сьогоднішніх вихованців та всього колективу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Висловлюю щирі співчуття рідним й близьким Олександра, його бойовим побратимам та всім, хто знав цього відважного захисника України. Сумуємо разом із вами. Низько схиляємо голови перед безсмертним подвигом Героя України Олександра Петраківського. Вічна пам’ять та слава Герою України Олександру Петраківському!”

Щирі співчуття рідним.

Next Post

Розпочали ремонт дороги Накваша-Попівці-Підкамінь

27 серпня розпочали ремонтувати автомобільну дорогу загального користування місцевого значення Накваша-Попівці-Підкамінь. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА. Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, на ремонт з обласного бюджету скерували 3 млн гривень. “За ці кошти відремонтуємо близько 800 метрів дорожнього покриття. Станом на сьогоднішній день проводяться роботи […]
Дорога