6 років з дня загибелі Бориса Возницького

23 травня виповнюється 6 років з дня загибелі героя України, лауреата численних національних та міжнародних премій, серед яких найвища Національна премія України імені Тараса Шевченка, голови українського відділення міжнародної ради музеїв, багаторічного директора Львівської національної галереї мистецтв, яка тепер носить його ім’я, Бориса Григоровича Возницького.

За людину говорять її вчинки і її серце. Тисячі врятованих пам’яток української культури та історії, збережених національних цінностей, повернутих із забуття шедеврів, піднятих із руїн замків в Олеську, Підгірцях та Золочеві. І серце, що належало Україні. Ані війни, ані режими, ані людська байдужість, не зламали і не остудили його людяність, жертовність та велику любов.

Золочів вдячний за відновлений музей-заповідник “Золочівський замок”, врятовані та повернуті фрагменти іконостасу церкви святого Миколая, капличку-пам’ятник жертвам в’язниці НКВС, скульптурну композицію Христа та Самаритянки та музей-садибу Маркіяна Шашкевича.
Просимо згадати у ваших сьогоднішніх молитвах великого українця, що присвятив своє життя обороні безцінних скарбів національної спадщини, навчав щиро любити рідну землю, залишаючись світочем для майбутніх поколінь.
Колектив музею-заповідника “Золочівський замок”

Залишити відповідь

Next Post

Продаються курчата бройлерів

Курчата бройлерів КОББ-500, суточні, ціна 18 грн. Контактний тел.: 0980171647. Поділіться цим у соцмережах: