57 нових автомобілів «швидкої» отримав Центр медицини катастроф

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 57 нових автомобілів швидкої допомоги. Усі закуплені автомобілі укомплектовані за сучасними вимогами та відповідають європейським стандартам. Це автомобілі «Citroen» та «Renault Master» типу В (34 автомобілі), стандартні «швидкі», та типу С (23 автомобілі), реанімобілі. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

Завдяки підтримці та співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Львівської облдержадміністрації та Центру вдалось збільшити кількість нових «швидких» до 57. З них – 12 отримані через закупівлю Центром за кошти, отримані від НСЗУ через «ковідний» пакет, 45 – це поставка МОЗ.

Урочисте отримання автомобілів відбулося сьогодні на стадіоні Арена «Львів».

«Щодня до оперативної диспетчерської служби надходить понад 5 тисяч звернень, здійснюється 650 виїздів до пацієнтів для надання екстреної допомоги. Саме тому “швидкі” вкрай необхідні. Вони суттєво допоможуть нашим медикам якісно та швидко надавити медичну допомогу, – сказав у своєму вітальному слові голова Львівської ОДА Максим Козицький. – Напередодні професійного свята, хочу привітати усіх медиків. Ваша професія – це, без перебільшення, покликання. Хочу, аби кожен з вас відчував, що ваша робота оцінюється. Оцінюється вдячністю врятованих вами людей».

Окрім того, Максим Козицький нагородив почесними грамотами Львівської облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника керівника Центру Андрія Васька, провізора аптечного відділу Центру Ганну Богдан та медичну сестру (фельдшера) виїзної бригади Центру Любов Дзюрей та Віктора Малишка – водія автомобільного транспорту Центру.

«Швидкі» розподілять пропорційно по всіх підстанціях області, відповідно до найгострішої потреби в автомобілях відповідного класу. Вже у п’ятницю, 18 червня, нові «швидкі» заступлять на чергування.

Як зазначив керівник Центру медицини катастроф Андрій Васько, зараз на базі Центрі є 140 автомобілів, проте близько 100 з них потребують заміни.

Окрім того, на початку липня очікується поставка ще 55 автомобілів.

Next Post

Як вакцинують від COVID-19 у Золочеві (відео)

Кореспонденти “Золочів.нет” побували у Центральній амбулаторії Золочева та дізнавалися як відбувається вакцинація від коронавірусу. Спершу про вакцину  розповіла охочим вакцинуватися сімейний лікар Ковалик Оксана Йосипівна. Після цього кожному вимірювали температуру, питали про самопочуття та вводили вакцину. Протягом 30 хвилин після вакцинації люди залишаються під наглядом лікарів. Ми запитали вакцинованих, як […]
Вакцинація