5 речей, які треба знати про цю війну (відео)

Ганна Маляр
Ганна Маляр

Заступник Міністра оборони України, кандидат юридичних наук Ганна Маляр розповідає про 5 речей, які треба знати про цю війну:

1. Ця війна завідомо програшна для РФ незалежно від того, скільки вона триватиме. Саме тому дії РФ ірраціональні – бо вони пішли війною проти держави та армії, які вже 8 років ефективно стримували їхнє просування вглиб території України.

2. Ми були готові до цієї війни наскільки нам дозволяли наші спроможності. Саме тому ворог не зміг миттєво досягти своїх цілей і Збройні сили зупинили наступальну активність ворога.

3. Це не просто війна. Це наша історична місія – перемогти одвічного ворога. Зараз ми на піку нашої сили та єдності. Тож, є шанс нарешті поставити крапку на імперських амбіціях РФ.

4. Згідно закону чисельність Збройних сил 261 тисяча, з яких військових – 215 тисяч. Вони захищають 1800 кілометрів фронту і 42 мільйони людей. У воєнний час до цих 215 тисяч додаються мобілізовані особи. Згадайте ці цифри коли будете писати пости і коментарі з питанням, чому вас мобілізовують, якщо ви не тримали ніколи зброю у руках. Військово-обліковим спеціальностям вчать від 5 до 15 днів. І сьогодні для оборони держави потрібні всі, кого мобілізовують.

5. Ця війна буде тривати певний час. Бо чим масштабніша ціль, тим більше зусиль і часу піде на її досягнення. Тому налаштуйтесь на шлях до перемоги. Припиніть хвилюватись і нервувати, почніть нормально спати і за можливості займайтесь фізичними вправами – бо для досягнення перемоги вам потрібні сили.І насамкінець – складіть список речей, які ви повинні зробити в першу чергу після перемоги.

Next Post

Звернення 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України

103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України повідомляє: “Командування 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України звертається до всіх рідних та близьких військовослужбовців, які перебувають в районі виконання завдань. Всі військовослужбовці 103-ї бригади Сил ТрО ЗСУ виконують свій конституційний обов‘язок – хоробро захищають Україну в районі […]