4 типи змішувачів за видом монтажу

змішувач для ванни

Якщо ви затіяли ремонт у ванній кімнаті, потрібно відразу визначитися із типом сантехнічних приладів та змішувачів до них. Адже від типу монтажу крану залежить, як та куди прокладати труби подачі води. Для новачків у темі ремонту це може бути складним завданням, тому ми вирішили трохи спростити процес пошуку та підбору змішувача. Допомогли нам у цьому експерти інтернет-магазину “Світ Якісної Сантехніки”. Вони розповіли про 4 типи змішувачів, що представлені в їхньому каталозі товарів.  

Вбудований

Прихований змішувач для ванни отримав таку назву через прихований спосіб монтажу. Зі стіни видніються лише вентиль та кран. Такі вироби можна побачити у готелях, дорогих ресторанах, але нічого не заважає встановити такий і вдома. 

Вбудовані змішувачі дуже полюбляють дизайнери, бо вони дозволяють намалювати та втілити шикарний інтер’єр без труб та зайвих комунікацій. Внутрішня частина обладнання залишається всередині стіни, під кахлем чи пофарбованою поверхнею. 

Вбудованими можуть бути і бюджетні моделі, такі як Fiore Imperial з перемикачем.

Настінний

Такий змішувач трохи схожий на попередню приховану модель, проте має свої особливості — зовнішній монтаж. Зазвичай, це єдина конструкція, що під’єднується до двох точок води: холодної та гарячої. Змішувач має отвір для під’єднання душового шланга. 

Це доволі поширений варіант для розміщення у ванній, бо за ним легко доглядати і коштують такі моделі від 684 грн. Часто господарі обирають модель з довгим виливом та хрестовими руків’ями, як Q-tap Dominox, чи єдиним вузлом змішування, як Q-tap Mars.

Підлоговий

Власники великих за площею санвузлів мають можливість встановити модну окремо стоячу ванну з литого мармуру. Та для неї потрібно грамотно підвести комунікації. Підійде підлоговий змішувач, з монтажем якого справиться тільки досвідчений сантехнік, бо труби та шланги для таких моделей прокладаються у стяжці підлоги. 

Але й коштує така сантехніка недешево: від 8316 грн за бренд Imprese до 76339 грн за елітний Hansgrohe Metropol Classic. 

Врізний у борт ванни

У деяких моделях ванни є широкий борт з одного боку, який і використовується для врізання змішувача. Він встановлюється у передбачений виробником отвір бортика, а шланг душу може бути висувним. Перевага таких змішувачів у простоті монтажу, бо всі комунікації залишаються з боку ванни. 

Це може бути єдина конструкція, де вилив з’єднаний з важелем управління (Hansgrohe Logis Monotrou), так і з кількох частин, де кран та важелі управління окремі (Grohe Essence New).

Підбирайте максимально зручний варіант для вашої ванної. Не треба економити на вартості крана, оскільки цей сантехнічний елемент має бути надійним. Обираючи змішувач, потрібно звертати увагу не тільки на вартість та дизайн виробу, але й на те, як він поєднуватиметься з інтер’єром та ванною.

Next Post

Паспорт у смартфоні: що це і навіщо

Україна стала першою країною в світі, яка наділила юридичною силою паспорт у смартфоні. Наприкінці березня депутати ухвалили закон, який прирівнює цифрові паспорти в додатку «Дія» до паперових чи пластикових документів. У Міністерстві цифрової трансформації запевняють, що з е-паспортами можна буде подорожувати Україною, забирати посилки, оформляти довідки в ЦНАПах та багато іншого. Як […]