4 березня 1949 року народився Володимир Івасюк!

ivasuku (1)Пісні Володимира Івасюка, хоч уже й стали новітньою класикою української естради, проте й донині залишаються сучасними , завжди будуть молодіжними, як і назавжди у наших серцях залишився молодим їх автор. Цьогоріч навесні йому могло б виповнитися 66 літ. Могло б. Якби жив.
Працелюбний, прискіпливий, скурпульозний молодий композитор… Це талант від Бога і глибока щира душа, потужна енергетика творця. Його творчі риси гармонійно доповнювались людськими – він був доброю, щирою, доброзичливою людиною. «Такі народжуються на тисячу”, – так сказав про Володимира його вірний побратим Левко Дутківський.
Учнівське самоврядування « Школи радості» Золочівського НВК не могло не організувати захід про надзвичайно талановитого композитора, тому й долучили всіх до проведення флеш-мобу «Співаймо Івасюка разом», який провели в рамках акції, запропонованої дирекцією НВК – «Композитори, що змінюють Україну».


Ведучими дійства були Курченко Вікторія/6 клас/ та Галай Ярина /8 клас/.Президент Золочівського НВК Шептицька Зоряна /9 клас/ разом із Петровець Василиною /9клас/ виконали під супровід гітари та всього залу неперевершену «Червону руту». Співали всі разом із ансамблем хлопців у складі: Чапрана Бориса /5 клас/, Галая Юрія та Ковбаси Богдана/6 клас/ – наступну композицію Володимира Івасюка « Водограй».
Петровець Василина зачитала слова посвяти Володимирові Івасюку «Твоя пісня завжди поміж нас»/що віднайшла у фейсбуці/, яка, направду, є згустком життєвого та творчого кредо славного композитора.
Уже минуло стільки літ і зим,
Як ти не ходиш у далекі гори.
Ти в небеса пішов ще молодим,
І стали сестрами тобі всі зорі.

Без тебе в горах грає водограй.
І слухають ту музику Карпати.
Ти хоч із неба пісню заспівай,
Щоби зраділа Україна-Мати!

А ти віддав всю душу й серце пісні,
І через пісню ти страждав не раз.
Хоч ти полинув, наче дивний птах, у вічність,
Та твоя пісня буде завжди поміж нас.

Самотня скрипка тужить на стіні.
Життя вирує,і спливають роки.
А на твоїй обірваній струні
Звучить іще відлуння твоїх кроків.

А людям радість сонце шле з небес.
Веде бабуся внученьку за руку.
А знаєш, ти у пісні знов воскрес –
Дівча наспівує “Червону руту”.

Н.І. Гошко, педагог-організатор


Залишити відповідь

Next Post

Скористайтесь правом на податкову знижку за навчання

Золочівська ОДПІ повідомляє, що громадяни України, які є платниками податку на доходи фізичних осіб та в 2014 році платили за своє навчання або навчання члена своєї сім’ї першого ступеня споріднення, мають право на податкову знижку. Для отримання такої знижки необхідно до 31 грудня 2015 року включно, тобто протягом всього 2015 […]