3 способи активного відпочинку в Золочеві

ZARAЕх, літо, літечко…Куди ж ти так летиш? Не встигли й оком морнгути, а тут вже середина липня. А скільки ще є планів та нереалізованих проектів…безліч. А часу, то все менше й менше.
Часто чую від знайомих: «Ох, вирішили поїхати до Греції». Щастить ж комусь. Не жаліюсь на те, що фінансово не є забезпеченою, але в житті часом бувають такі моменти, коли всі твої задуми руйнує одна неприємна ситуація. Але я не одна така: таких життєвих прикладів є безліч.
Отож, замість того, щоб впадати спочатку в істерику, а згодом в депресію, для себе зробила єдиний висновок: якщо ми не поїдемо на море, то воно приїде до нас.
Ну, звичайно, моря , піску і продавщиць хачапурі в нас немає, але ж відпочинок організувати можна. Тому для особливих визначила (посилання на власне світобачення) 3 способи активного відпочинку в Золочеві.
1-ий: велотуризм.
Ви огляньтесь навколо: Золочівщина – це скарбниця наповнена золотом. Скільки цікавих і захоплюючих місцевостей можна побачити.
Можливо хтось помічав, що по Золочеві, особливо вечером, група юнаків розгулюють на…велосипедах. Це представники своєрідного велоугрупування. Вони часто організовують невеличкі велотури краями Золочівщини.
Не хочу нав’язувати вам своєї думки, але якщо маєте велосипед, бажання і час, то сконтактувавшись із хлопцями, можна провести дійсно релаксуюче час.
2-ий: автостоп.
Звучить захоплююче. Скажу, що такий відпочинок – це для людей, які полюбляють життєві переміни, прагнуть відчути смак екстриму.
Нариклад: усі знаємо, які є замки на Золочівщині. Замість того, щоб їхати на машині чи автобусі, можна попробувати досить-таки незвичайний спосіб: автостоп.
Мабуть, спочатку буде важко. Оскільки, наші дорогі шофера не розуміють і не визнають цього. Це ж Україна, а не одна із європейських держав. Але, як у правилах є винятки, так і тут вони присутні, адже такі закони життя.
Тож, збирайте людей і гайда на пошуки пригод.
3-ій: Ночівля в лісі
Золочівські ліси – це не Карпати. Але для відпочинку – це просто клас. Все просто: збирається групка людей, берете найважливіші і життєво-необхідні речі, залишаєте усі технічні прилади вдома (телефони, гаджети, ноути). Народ, потрібно себе обмежити в техніці. Адже, за монітора комп’ютера, не помічаємо тої краси, яка є навколо нас. Прокладаєте маршрут і йдете на декілька днів в ліс. Це звучить дико, і я погоджуюся з вами, але сам процес дійсно захоплюючий.
Ну, ось і все. Мабуть, моя фантазія здає позиції. А якщо у вас значно цікавіші є пропозиції – то реалізовуйте їх, або ж діліться в соцмережах і тоді, молодь буде зайнята корисними речами, і літо пройде на ура.
Христина Романчук

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському замку вшанували пам’ять замучених у червні 1941 року (відео)

У Золочеві їх умовно було 649. Саме стільки винесли зі стін Золочівського замку в перші дні німецької окупації. Вони не воювали проти влади зі зброєю в руках, вони не були в таємних організаціях, не готували будь-яких повстань. Вони просто жили і працювали згідно християнських норм на своїй землі. Тих, кому […]