3 поради, як обрати інтернет-провайдера у Львові

Потрібен надійний інтернет у Львові? Тоді ви за адресою. Вибір провайдера – це не так просто, як здається. Щоб не заплутатися в опціях, ми підготували три важливі поради.

Порада 1: оцініть швидкість та стабільність з’єднання

Вас теж дратує, коли ви граєте у важливий онлайн-матч або дивитесь новий серіал у Full HD, а інтернет постійно лагає? Це серйозна проблема. Від стабільності з’єднання залежить якість стрімінгу, онлайн-ігор та дистанційної роботи.

Наприклад, швидкість інтернет-з’єднання 100 Мбіт/с, яку пропонують інтернет провайдери Львів, підходить користувачам з високими вимогами до пропускної здатності мережі:

  • великим родинам, в яких одночасно може бути багато пристроїв, підключених до інтернету: комп’ютери, смартфони, телевізори, планшети тощо. Кожен член сім’ї може користуватися різними онлайн-сервісами, такими як стрімінгові платформи, онлайн-ігри, відеоконференції;
  • професійним геймерам або тим, хто захоплюється онлайн-іграми. Стабільне з’єднання мінімізує пінг і забезпечує плавний геймплей. Висока швидкість допомагає миттєво завантажувати оновлення та нові ігри;
  • блогерам, стрімерам та ютуберам, які часто завантажують великі файли відео або ведуть прямі трансляції у високій якості (1080p або 4K);
  • дистанційним працівникам, особливо тим, хто займається відеомонтажем, графічним дизайном, програмуванням чи будь-якою іншою роботою, що вимагає постійного обміну великими обсягами даних;
  • людям, які мають багато підключених пристроїв: розумні телевізори, домашні асистенти, системи безпеки, розумні побутові прилади тощо. 

Якщо вам потрібна швидкість 100 Мбіт/с, варто звернути увагу на провайдера Volia, що працює на вітчизняному ринку більше 20 років. Вони пропонують стабільне та швидке з’єднання, яке ідеально підходить для будь-яких завдань – від стрімінгу до онлайн-ігор. 

Порада 2: оцініть тарифи та додаткові послуги

Вибір хорошого тарифу – запорука успіху у питанні підключення інтернету. Важливо не переплатити і отримати максимум за свої гроші. 

Наприклад, Volia пропонує мульти-тарифи: цифрове телебачення, онлайн-кінотеатр і навіть мобільний зв’язок – все в одному. Це вигідніше, ніж брати кожну послугу окремо. У цьому пакеті ви отримаєте також доступ до відеотеки з купою мультфільмів, фільмів та серіалів. Крім того, провайдер надає в оренду роутер за смішною ціною.

Порада 3: дізнайтесь, чи працює інтернет без світла

Надійний інтернет-зв’язок потрібен завжди, навіть під час відключень електроенергії. Для тих, хто шукає максимально швидкий і стабільний інтернет, варто звернути увагу на гігабіт інтернет від Volia з технологією GPON. GPON-мережі споживають менше електроенергії і можуть працювати навіть за відсутності світла, якщо у вас є альтернативні джерела живлення для домашнього обладнання. Це означає, що ви залишаєтеся онлайн навіть під час відключень електроенергії.

З нашими порадами ви легко знайдете топового провайдера у Львові.Не переплачуйте за посередній інтернет – обирайте краще. 

Next Post

Робота: потрібен повар

Запрошуємо на роботу в кафе повара зі стажем або помічника, графік роботи позмінний. Контактний телефон: 0682443469. Поділіться цим у соцмережах:
повар