29 січня – День памʼяті героїв Крут

29 січня – День памʼяті героїв Крут.
На долю нашої країни випало багато трагічних подій.. І Крути, без сумніву, були, є і будуть, завдяки героїзму молодих студентів, однією з героїчних сторінок нашої історії.
День пам’яті Героїв Крут – ключова дата у модерній історії України, яка вшановує подвиг Окремого Студентського Куреня, що вчинив збройний опір агресії Московщини. Бій під Крутами став успішною оборонною операцією. Наступ переважаючих сил ворога було зупинено на декілька днів. Це дало змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський мирний договір із країнами Четверного союзу.
Брестський мир означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.
Сміливість та жертовність крутянців зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому героїв Крут часто називають “першими кіборгами”.
І сьогодні ми дякуємо усім тим, хто боронить незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини!

Золочівський РТЦК та СП

Next Post

Пожежа у геріатричному пансіонаті у Львові: одна людина загинула (відео)

Одна людина загинула та 130 евакуйовано через пожежу у геріатричному пансіонаті у Львові. “28 січня о 19:52 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу м. Львові вул. Медової Печери в геріатричному пансіонаті. Займання виникло в одній з кімнат на 2-му поверсі пʼятиповерхової будівлі. На момент прибуття вогнеборців до місця виклику 2-ий […]