28 квітня 2017 року у Львівській області День жалоби за жертвами операції “Вісла”

На виконання державних заходів із відзначення 70-тих роковин сумнозвісної операції “Вісла” – депортації 140 000 українців з етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Підляшшя, Холмщини 28 квітня 2017 року оголошено у Львівській області Днем жалоби за жертвами операції “Вісла”.
Цього дня необхідно забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорними стрічками на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій району та обмежити розважальні заходи.

О 21.00 год. 28 квітня проходитиме обласна акція “Свіча пам’яті” із запалюванням свічок у домівках, хвилиною мовчання та церковним передзвоном.
30 квітня 2017 року у храмах району та міста відбудуться поминальні богослужіння за жертвами операції “Вісла”.

Запрошуємо до участі громадськість міста та району.

Золочівська РДА

Залишити відповідь

Next Post

До уваги громадських організацій району!

У четвер, 27 квітня 2017 року о 11.00 год. у 412 каб. Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка. 18) відбудеться безкоштовний тренінг для представників громадських організацій на тему: “Підготовка проекту та шляхи залучення ресурсів”. Навчання проводитиме координатор проектів громадської організації «Центр громадянських ініціатив» Юлія Рудюк. Онлайн-реєстрацію для участі […]