26 Book Forum триватиме з 18 до 22 вересня

Фокусною темою цьогорічного форуму буде «Відшукування причетного», як пошук спільної мови, зв’язку між поколіннями та співпричетність до явищ у світі й відповідальність перед майбутнім, перед громадою і перед власним сумлінням.

«На вибір цьогорічної фокусної теми надихнув один з віршів Грицька Чубая “Відшукування причетного”. До того ж, у 2019 ми відзначаємо 70-річчя від його дня народження», – пояснив автор концепції фокусної теми Вадим Карп’як.

Співорганізатори: ГО «Форум видавців», Український інститут книги, Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація.

Основні події 26 Book Forum:

Урочисте відкриття 26 Національного Book Forum
25. Церемонія вручення книжкової премії “BookForum Best Book Award”
14. Міжнародний літературний фестиваль
11. Ніч поезії та музики non-stop
8. Благодійна акція “Третій вік: задоволення від читання”
10. Львівський бібліотечний форум
15. Фестиваль дитячого читання “Книгоманія”
26 Львівський книжковий ярмарок

Додамо, що книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль започаткували 1994 року. Він відбувається щовересня, а торік змінив назву з Форуму видавців на Lviv Book Forum.
Детально тут : https://bookforum.ua/forum-vydavtsiv/

Next Post

На Золочівщині судитимуть зловмисника, причетного до незаконного заволодіння мотоциклом

Транспортний засіб поліцейські у нього вилучили та повернули власнику. Про це повідомляють у поліції Львівщини. “На початку вересня в Золочівський відділ поліції звернувся 52-річний мешканець району, котрий повідомив про викрадення його мотоцикла «SPARK SP110C-2C». Правоохоронці встановили особу зловмисника – 18–річного жителя одного із сіл району. Мотоцикл він викрав, проникнувши на […]