22581 постанову за місяць винесли на порушників швидкісного режиму, яких зафіксували камери на Львівщині

Вже минув місяць як на Львівщині, в населених пунктах Буськ та Солонка, встановили камери автоматичної фіксації порушень. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Львівської області.

“За цей період поліцейські винесли 22581 постанову на порушників швидкісного режиму. З них у місті Буськ — 8897 постанов, а в селі Солонка — 13684 постанови.
Нагадаємо:
⭕ ч.1 ст.122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину) КУпАП — штраф 255 гривень;
⭕ ч.3 ст.122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину) КУпАП — штраф 510 гривень.
Десять днів діє пільговий період і можна сплатити лише половину штрафу. На оскарження є 15 днів, а на сплату повної суми штрафу — 30 днів. Якщо не вкладетеся в цей період — штраф подвоюється”, – йдеться у повідомлені Патрульної поліції Львівської області.
Дотримуйтеся ПДР!

Next Post

Єдина звітність з ПДФО, військового збору та ЄСВ для роботодавців

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що наказом Мінфіну України від 15.12.2020 № 773 “Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску і Порядку заповнення та подання податковими агентами […]