2,1 млрд. людей користуються Інтернетом

Найбільше юзерів у Азії – 44% від загальної кількості. На другому місці європейці – 23%, замикає трійку лідерів північна Америка – 13%.

До слова, китайці, які намагаються бути першими у всьому, і тут не пасуть задніх, інтернет-аудиторія Піднебесної – 485 мільйонів людей. Цікаво, що майже половина всіх користувачів всесвітньої мережі молодші 25 років. Не менш вражаючі дані і щодо кількості інтернет-сайтів. У 2011 році загальна кількість веб-сторінок склала 555 мільйонів.

При цьому 300 мільйонів сайтів з’явилися лише минулого року. Не обійшли увагою аналітики і соцмережі. Найпопулярнішим виявився Facebook – 800 мільйонів юзерів. А от сервіс мікроблогів Twitter може похвалитися 225 мільйонами зареєстрованих користувачів. Експерти, що оприлюднили статистичні дані, переконані – за 2012 рік усі статистичні показники зростуть у кілька разів.

За матеріалами: 24 канал

Залишити відповідь

Next Post

Військовослужбовці навчального центру відсвяткували Свято Богоявлення

19 січня, за Юліанським календарем,  в Україні відзначають Свято Богоявлення, яке в народі називають ще Водохрещенням чи Орданія (Йордан). Ним завершується цикл Різдвяних свят. Свято Богоявлення звіщає нам про хрещення Ісуса Христа в ріці Йордан, під час якого Христос об’являє себе як Месію і Спасителя. (ФОТО1) З нагоди празника особовий […]