Золочівські рятувальники спілкуються із господарями про заборону випалювання сухостою

19 липня 2017 року фахівці Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками Колтівської сільської ради провели обходи приватних житлових будинків.

Рятувальники нагадали людям про заборону випалювання сухої рослинності поблизу покладів торфу, адже таке недбальство може призвести до великої біди.

У спекотну погоду опале листя та суха трава можуть зайнятися у лічені секунди навіть від залишеного недопалка або сірника. Тож закликаємо громадян бути вкрай обережними з вогнем на відкритих територіях, а також під час прибирання присадибних ділянок. В першу чергу, не випалюйте суху траву та сміття, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.
В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Нагадаємо, що минулого року у Золочівському районі горіли торфи.

Залишити відповідь

Next Post

Загострення у зоні АТО, є втрати

Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 20 липня 2017 року: Сьогоднішній день у зоні АТО відзначився активізацією провокацій з боку незаконних збройних формувань фактично вздовж усієї лінії розмежування. Всупереч усім домовленостям, бойовики не лише застосовували заборонене озброєння, а й намагались прорвати оборону сил АТО. Найбільш гаряче було на Маріупольському […]