20 роковини: у Золочеві вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

25 березня 2019 року відбулися віче, панахида та покладання квітів у Золочеві з нагоди 20 річниці від Дня загибелі В’ячеслава Чорновола.

Розпочалися заходи із поминальної панахиди, яку відслужили священнослужителі усіх конфесій району. Про відомого політика, громадського діяча, провідника національно-демократичного руху, Героя України та багатогранну особистість йшлося у виступі лідера партії НРУ, Володимира Зубара. У заході взяв участь заступник голови Народного Руху України Андрій Корнат, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, голова Золочівської районної ради Олег Банах,  працівники Золочівської райдержадміністрації, районної та міських рад, члени НРУ, лідери політичних партій, громадських організацій, працівники підприємств, установ, організацій, громадськість міста.

Нагадаємо, що В’ячеслав Чорновіл загинув 25 березня 1999 року за нез’ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем. Чимала частина суспільства досі переконана, що Чорновола прибрали як небезпечного конкурента на майбутніх президентських виборах. Похований у Києві на Байковому кладовищі на центральній алеї. У похороні взяли участь сотні тисяч людей.

Залишити відповідь

Next Post

Наживо: хода військовослужбовців Навчального центру Національної гвардії України

25 березня 2019 року хода військовослужбовців Навчального центру Національної гвардії України. 5 років Нацгвардії. Поділіться цим у соцмережах: