20 квітня на Золочівщині оголошено Днем довкілля

zelen Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий підписав розпорядження від 18 березня 2013 року № 81 “Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля”. Відповідно до цього розпорядження, з 18 березня по 30 квітня цього року проводитиметься місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 20 квітня оголошено Днем довкілля.

З метою спільної координації дій щодо поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, поліпшення естетичного та санітарного стану об’єктів масового перебування та відпочинку населення створено оргкомітет та затверджено заходи щодо проведення місячника і Дня довкілля.

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'янка Христина Гевко, проведе майстер-класи з писанкарства у Києві

Талановита золочівська майстриня, Христина Гевко, проведе низку майстер-класів у Києві напередодні Великодня. Напередодні Великодня, у рамках Фестивалю писанки, Христина проведе низку-майстер класів, які розпочнуться 15 квітня у сквері ім. Франка у Києві. Чарівна та енергійна українська майстриня з писанкарства Христина Гевко вже багато років створює неповторні шедеври, які поєднують у […]