16 квітня, день народження Чарлі Чапліна

charlie-chaplinЧарлз Спенсер Чаплін (1889 р.) – англійський та американський кіноактор, режисер, сценарист.
Актор визнаний як один з найкращих коміків в історії світового кіно, тричі нагороджений премією «Оскар»

Чарлі Чаплін грав ролі, писав сценарії, продюсував власні фільми. Він був одним з класиків ери німого кіно За свою кар’єру, яка тривала понад 65 років, він пройшов шлях від вікторіанських сцен британських мюзик-холів, до Голлівуду – центру світового кіномистецтва.

Спочатку Чаплін намагався імітувати досить грубий стиль сеннетовських комедій-експромтів, проте успіх йому приніс саме відхід від цього стилю. Ставши популярним кіноактором, він почав формувати і відшліфовувати свій екранний образ. Спочатку його персонаж Чез виглядав зухвалим шахраєм і ловеласом, проте поступово в образі з’являлося дедалі більше людської теплоти й ліризму, який глядач звик пов’язувати з маленьким волоцюгою.

Найвідоміші фільми Чарлі Чапліна – «Вогні рампи», «Золота лихоманка», «Король в Нью-Йорку».
Джерело: vsim.ua

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Усі дороги ведуть у храм

«Не хлібом єдиним живе людина». Скільки разів кожен із нас чув ці слова! І щоразу переконуєшся в їхній абсолютній істинності. Особливо тоді, коли вдається душею доторкнутися до справжніх цінностей. Мабуть, золочів`яни скоро вже звикнуть, що товариство «Родинне дерево» організовує духовно наснажені та пізнавальні заходи. Ось і 14 квітня його члени […]