15 вересня – граничний термін для подання заяви про перехід на спрощену систему

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої – третьої груп здійснюється відповідно до підпунктів 298.1.1 – 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу.
Якщо суб’єкт господарювання є платником інших податків і зборів,  має намір перейти на спрощене оподаткування, він повинен подати до контролюючого органу заяву про перехід, яка подається не пізніше 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Разом із заявою слід подати розрахунок доходу за попередній календарний рік. Форми заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та розрахунку доходу за попередній календарний рік затверджені наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 року  № 308.
Перехід на сплату єдиного податку є можливим лише якщо протягом попереднього календарного року суб’єкт господарювання дотримав визначених пунктом  291.4 Податкового кодексу вимог.
Для подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування рекомендуємо використовувати “Електронний кабінет” (https://cabinet/tax.gov.ua), який є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Неподалік Львова внаслідок наїзду потяга травмований чоловік

Неподалік Львова внаслідок наїзду потяга травмований чоловік – поліцейські встановлюють обставини події. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівщини.Правоохоронці вкотре звертаються до громадян – будьте максимально уважними та обережними, перебуваючи на залізничних станціях, переходьте колії тільки у встановлених місяцях, переконавшись у відсутності поїзда. “12 вересня, близько 00.30, до поліції надійшло […]