14 лютого – свято усіх закоханих!

14 лютого – день святого Валентина!

В цей день в усьому світі закохані  вітають свої половинки з цим прекрасним святом кохання!

Легенда про Святого Валентина

Християнського проповідника Валентина посадили в римську в’язницю за віру і невдовзі засудили до страти. Сидячи під вартою, Валентин закохався у сліпу дівчину, дочку в’язничного наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти.

За іншою версією, сліпа дочка тюремника сама закохалася у Валентина. Той як священик, що дав обітницю безшлюбності, не міг відповісти на її почуття, але в ніч перед стратою (ніч проти 14 лютого) прислав їй зворушливий лист, який підписав «Твій Валентин».

У пам’ять про це тепер у День Святого Валентина заведено дарувати одне одному “валентинки” — вітальні листівки у вигляді сердечок, з добрими побажаннями, словами кохання, пропозиціями руки та серця чи просто жартами, які не підписують, і той, хто отримує, повинен сам здогадатися, від кого вони..

Також у цей день дарують коханим квіти (найчастіше троянди — символи кохання), цукерки-сердечка, інші сувеніри у вигляді сердечок, купідончиків, пташок, що цілуються.

За матеріалами: uk.wikipedia.org

Залишити відповідь

Next Post

"Євробачення 2012": результати жеребкування

Тиждень залишився до фіналу конкурсу, за яким стежила вся країна – Нацвідбору Пісенного конкурсу “Євробачення 2012”. 10 лютого, в ефірі ток-шоу “Шустер LIVE” відбулося жеребкування фінальних виступів учасників національного відбору на “Євробачення-2012”. Кожен вокаліст особисто витягував конверт зі своїм порядковим номером. За прозорістю процедури стежили присутні в студії політики, політологи […]