12 способів прибрати зайве волосся

Кошлаті ноги і пахви намагалися повернутися в моду на хвилі бодiпозитиву, але успіху це у більшості дівчат не отримало. Традиція видаляти волосся з тіла бере початок ще з античних часів: на давньоєгипетських фресках намальовані перші пінцети. Пройшли століття, а боротьба із зайвими волоссям на тілі до сих пір не принесла остаточної перемоги. Як прибрати волосся там, де йому не місце?
Вищипнути по одному. Боляче, довго і неефективно. Використовуйте пінцет для корекції лінії брів. Видаляти таким чином волоски на бородавках лікарі категорично забороняють – є ризик інфікування і провокації переродження новоутворення.
Вищипнути по декілька. Електроепілятори не позбавляють від болю, лише прискорюють процес.
Голити. Класика, до сих пір популярна не тільки серед чоловіків, але і у жінок. Перевага: дешевизна і доступність. Мінуси: волосся швидко відростає і стає жорстким, як щетина.
Розчиняти. Креми-депілятори руйнують волосся за принципом кислоти. Процедура небезпечна для алергіків і має масу протипоказань.
Холодний віск. Смужки з липкою смужкою. Епіляцію холодним воском можна проводити самостійно. Процедура болюча – зривати потрібно проти росту волосся. Великі площі смужками обробляти дуже довго.
Теплий віск. Популярна процедура https://es-ua.com.ua/voskovaya-depilyaciya/: розроблені спеціальні склади з маслами і антисептиками для мінімізації подразнення шкіри. При наявності воскоплаву процедуру депіляції реально проводити вдома. Для цього зручніше купувати віск в картриджах: простіше розрахувати кількість і наносити.
Гарячий віск. Щоб не отримати опік, проводьте процедуру в салонах. Віск нагрівають до +60 ºС (він якісно схоплює волоски). Наносити гарячу масу повинен професіонал.
Шугарінг. Цукрова паста, як альтернатива воску. Нагріту масу наносять на шкіру та після застигання зривають по росту волосся – це не так боляче.


Все, що вище, відноситься до депіляції, тобто тимчасового видалення волосся. Нижче перераховані засоби епіляції – тотального позбавлення волосся за допомогою апаратних методик.
Струм. Електроепіляція руйнує фолікул, з часом зростання волосся припиняється.
Світло. При фотоепіляції кератинова поверхня волосини та її цибулина руйнуються.
Лазер. Одна з найбільш дієвих процедур, нове волосся перестає рости дуже швидко. Декілька процедур дозволяють позбутися волосся назавжди. Не працює на світлому та сивому волоссі.
ЕЛОС. Комбінація фото-і лазерної епіляції, застосовується на великих ділянках тіла.

Next Post

Робота: потрібен викладач для вивчення офісних програм

Для вивчення офісних програм шукаю викладача тел. 0678611840-Марія Поділіться цим у соцмережах:
Робота