12 переваг електричних плит

Для консервативних господарів традиційна духовка звичніша за тандем варильної поверхні й духової шафи. Але попит на такий дует зростає й мотивує виробників вдосконалювати ці продукти, робити їх ще зручнішими й надійнішими.

Експерти компанії Electrolux запевняють: і для святкових бенкетів, і для повсякденного використання пропозицій електричних плит для покупців вдосталь.

Усі інструменти в одному пристрої

Для багатьох українців електрична плита покриває основні потреби для якісного й смачно харчування. Вона дає змогу розігріти, запекти, варити чи смажити будь-який продукт без необхідності застосовувати інші прилади. Використовуйте одночасно 4 потужні конфорки й духову шафу, якщо чекаєте на гостей чи поспішаєте нагодувати родину смаколиками. Така багатофункціональність стане вам у пригоді.

Ще одна перевага – єдиний штекер для живлення плити. Якщо у вас на кухні мало розеток, варіант плита + духовка позбавляє необхідності застосовувати додаткові трійники чи прокладати ще один кабель до лічильника.

Окрім цього, така плита легко інтегрується в інтер’єр кухні, оскільки виробники подбали про розмаїття дизайнерських рішень. Поєднання сріблястого, білого та чорного кольорів робить прилад вишуканим і сучасним. Незалежно від стилю оформлення їдальні, зазначена техніка матиме гарний вигляд.

Корисні технології

У користуванні електроплити зручні й прості, а їхня функціональність і можливості заслуговують усе більшу прихильність українців:

  • гнучка в налаштуванні варильна поверхня. Обирайте потрібну температуру, встановлюйте таймер і блокуйте панель керування від дітлахів одним рухом;
  • значні можливості духовки. Приготуйте запашний торт, апетитний десерт, піцу чи м’ясо – кожна страва вийде ідеальною на смак завдяки рівномірному прогріванню інгредієнтів;
  • інформативний дисплей. Контролюйте залишок часу до кінця приготування, легко змінюйте режими роботи та насолоджуйтесь зручністю з актуальними моделями.

Покупцеві електричних виробів Electrolux можна забути про сумніви й побоювання щодо електроплити. Всі необхідні системи захисту вже передбачені виробником, тож ви без остраху готуватимете навіть під час перепаду напруги.

Заощадження щодня

Клас енергоефективності електричних плит доводить: їх щоденне використання мінімально позначиться на рахунках за комуналку. 

Засобів для миття, щоб доглядати за пристроєм, теж знадобиться менше. Відчистити варочну панель можна без зусиль, оскільки на рівній поверхні немає заглиблень, де зазвичай накопичується бруд, а духова шафа легко відмивається, якщо зняти дверцята. Так ви дістанете до всіх куточків пристрою й ретельно протрете стінки.

Готуючи самостійно, ви значно заощадите на відвідуванні кафе чи замовленні їжі додому. До того ж будете завжди впевненими в якості та свіжості кожного інгредієнта.

Next Post

На Золочівщині дитина-сирота знайшла родину

У Золочеві дитину-сироту влаштували у дитячий будинок сімейного типу. Як зазначають у службі у справах дітей Львівської ОДА, окрім цієї дитини, сім’я виховує ще п’ятеро дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі ЛОДА. “Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в […]