Успіхи золочів’ян на Чемпіонаті України із спортивної радіопеленгації

З 22 по 26 березня в м. Херсон  проходив Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків. Львівщину представляли спортсмени Золочівської станції юних техніків: учень ЗОШ І-ІІІст. №4 – Богдан Воєвода та учні ЗОШ І-ІІІст.№2 – Олександр Гусін і Назар Погончук. Змагання тривали 4 дні в таких дисциплінах: фоксоринг (радіоорієнтування), класика на 144 мГц, спринт, класика на 3,5 мГц.

Відрадно зазначу про вдалий виступ золочів’ян. В діапазоні 144 мГц наша команда посіла ІІ місце. В індивідуальному заліку – Олександр Гусін та Назар Погончук також показали непоганий результат: постійно входили в десятку кращих спортсменів України, виконавши при цьому нормативи ІІ дорослого спортивного розряду. Досвідчений гуртківець – Богдан Воєвода показав один з найкращих результатів: радіоорієнтування – 2 місце, класика 144 мГц – ІІ місце, спринт – І місце. Це нормативи І дорослого спортивного розряду.

Крім цього Богдан Воєвода включений до складу збірної України, яка в кінці травня прийматиме участь в Чемпіонаті Європи в Чехії.

13-15 квітня в м.Луцьку проходитиме Чемпіонат України серед юнаків. Наші спортсмени також приймуть участь в цих змаганнях, до яких вже готуються. Побажаємо їм успіху!

Золочівська станція юних техніків

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Вихованці ЗРЦСРДІ відвідали древній Олеський замок

Працівники Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів організували пізнавальну екскурсію для своїх вихованців. У рамках соціально – культурної реабілітації у середу 4 квітня вихованці ЗРЦСРДІ відвідали древній Олеський замок. Ця історична будівля без сумніву є однією із найгарніших прикрас у скарбниці української і навіть європейської історії. Олеський замок вважають одним […]