Відбудеться зустріч із Романом Лесюком та Наталією Крісман

ЗАПРОШУЄМО!
У середу, 21 березня 20 1 8 р., о 12.30, у приміщенні актової зали Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ім. М. Шашкевича /м. Золочів, вул. Січових Стрільців, 2/ у Всесвітній день поезії відбудеться зустріч поетичного подружжя – львівської правозахисниці Наталії Крісман (поетичне псевдо Валькірія) та поета-франківчанина Романа Лесюка із просвітянами, інтелігенцією Золочівщини.

«Вірші Наталії лунали на Майдані у Києві під час Революції Гідності, а також на багатьох Майданах по всій Україні, лягали в основу відеокліпів, вилилися в десятки пісень, нині звучать по радіо, на вічах…
Наталія разом зі своїм чоловіком, воїном АТО, Романом Лесюком є автором відомої книги віршів про Майдан та війну «Рабство у генах лікують повстаннями», книги «Пуповина», яка недавно побачила світ.
«Поет – наче промінь крізь темінь, що тне всі тенета системи, не мовкне, не гасне, не гине, поет – наче совість Людини…», – так кажуть про своє призначення Наталія Крісман та Роман Лесюк».
Із Фейсбука
Рада товариства «Просвіта»

Залишити відповідь

Next Post

Устами школяра | Здорове харчування

Ми продовжуємо проект “Устами школяра” у співпраці “Золочів.нет” та Золочівської загальноосвітньої школи №2 імені Маркіяна Шашкевича. Сьогодні мова буде про вічну тему – здорове харчування. Ви дізнаєтесь, що їсти, коли їсти і як воно працює. Поділіться цим у соцмережах: