Шевченкове свято у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації

9 березня минає 204 роки від дня народження народного поета України, національного генія Тараса Григоровича Шевченка. З метою поглиблення знань дітей та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів відбувся урочистий захід.
Розпочалося відкрите заняття з бесіди на тему “Тарас Шевченко – України син”, яку підготувала і провела вчитель-логопед Серкіс Г.Ю. Діти зачитали уривки з відомих творів поета. Другу частину заходу “Шевченко-художник” провела асистент вчителя-реабілітолога Легоцька О.В. Ми розглянули книгу автопортретів Т.Шевченка та поговорили про різнобічність та багатогранність талантів митця. А на завершення і підсумок нашого заняття, разом з усіма працівниками, розгадували кросворд про життя і творчість нашого славного Кобзаря.
Ми впевнені, що такі, хоч і невеликі, заходи допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови та нашої державності.
Серкіс Г.Ю.

Залишити відповідь

Next Post

Ярослав Пітко про постулати Тараса Шевченка та «Просвіту»

9 березня у день відзначення 150-річчя товариства “Просвіта” у  Золочів завітав голова  Львівського обласного об’єднання товариства «Просвіта» Пітко Ярослав Михайлович. У інтерв’ю із Ярославом Михайловичем ми говорили про постулати Тараса Шевченка та ідеї «Просвіти». Поділіться цим у соцмережах: