115 випускників Львівщини отримали найвищий результат на зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року

На Львівщині успішно проведені основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2012 року. Про це повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти для участі в ЗНО-2012 зареєструвалось 38 159 абітурієнтів на різну кількість предметів – від 1-го до 4-х. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Найвищий результат – 200 балів – у Львівській області отримали 115 випускників: 38 – з математики, 28 – з української мови і літератури, 16 – з історії України, 10 – з біології, 9 – з хімії, 5 – з географії, 4 – з німецької мови, 2 – з англійської, по 1 – з всесвітньої історії, іспанської мови і фізики.

Найбільше учасників ЗНО з 200 балами у місті Львові – 75, з них: 15 – у Львівському фізико-математичному ліцеї (в тому числі 13 – з математики); по 4 – у Львівській спеціалізованій середній загальноосвітній школі №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та у НВК «”Школа-гімназія “Сихівська», по 3 – у Класичній гімназії при ЛНУ імені І.Франка та у Львівському НВК імені В.Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови “Спеціалізована школа І ступеня-гімназія”.

Також слід відзначити випускників середніх навчальних закладів з сільських шкіл і шкіл районних центрів: 200 балів з математики отримали 2 випускники Бориславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, 200 балів з української мови і літератури отримали 2 випускники Городоцького НВК №2 “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія”. Загалом представники 11 районів Львівщини та міст Львова, Дрогобича, Самбора і Червонограда поповнили своїми досягненнями скарбничку освітніх здобутків області.

Як повідомила Лариса Середяк, на час проведення ЗНО-2012 було відкрито 66 пункти тестування, які працювали 258 разів. Забезпечували проведення процедур ЗНО у пунктах тестування понад 3658 осіб (старші інструктори, інструктори, чергові, відповідальні за проведення тестування, уповноважені особи УЦОЯО). Громадський контроль за дотриманням процедури у пунктах тестування здійснювали 61 громадський спостерігач, у тому числі 17 представники ЗМІ.

У всіх пунктах тестування чергували медичні працівники, біля пунктів забезпечували охорону громадського порядку працівники УМВС України у Львівській області.

Організовано тестування для 12 абітурієнтів із вадами слуху в окремих аудиторіях із залученням сурдоперекладачів.Подано на анулювання результату 37 робіт через порушення абітурієнтом процедури проходження ЗНО відповідно до п.7.16. Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році – виявлення під час виконання тесту в абітурієнта або на його робочому місці технічних засобів, інших матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Регламентною комісією ЛРЦОЯО розглянуто 189 заяв щодо участі у додатковій сесії від учасників, які з об’єктивних причин не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО. З них зареєстровано 176 осіб на проходження 208 тестувань. У додатковій сесії ЗНО брали участь 227 осіб, зокрема 13 – з навчального закладу пенітенціарної служби у Львівській області.

Оцінювали відкриту частину тестів наукові та педагогічні працівники, в тому числі представники ВНЗ ІІ-ІV рівнів акредитації, з трьох областей (Волинської, Рівненської та Львівської): з української мови та літератури – 479 осіб, з англійської мови – 129 осіб.

Результати ЗНО-2012 кожного учасника розміщені на інформаційній сторінці абітурієнта ЗНО на сайті УЦОЯО www.testportal.gov.ua. Абітурієнти особисто роздруковують ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ з результатами як додаток до сертифіката ЗНО.