11 лютого працюватимуть усі сервісні центри МВС у Львівській області

У зв’язку із закінченням пільгового періоду розмитнення авто, у сервісних центрах МВС західних областей спостерігається значне збільшення кількості перереєстрацій авто з «єврономерами». Про це “Золочів.нет” повідомили у регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області.

“Для опрацювання якомога більшої кількості клієнтів, в понеділок 11 лютого працюватимуть усі сервісні центри МВС у Львівській області.
Нагадуємо, що віднедавна, для зручності працює он-лайн сервіс «Електронний кабінет водія» за допомогою якого можна попередньо зареєструватись в електронній черзі сервісних центрів МВС.
Також, кожен охочий має можливість перевірити наявність черг та рівень завантаження у сервісних центрах МВС за допомогою он-лайн камер які транслюються на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС.” – повідомили у сервісному центрі.

Раніше у Буському управлінні ГУ ДФС у Львівській області “Золочів.нет” повідомили, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації. Після його завершення власники таких авто будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою, як це передбачено чинним законодавством.

Нагадаємо, що у селі Червоне, Золочівського району працює Територіальний сервісний центр 4643 (колишнє МРЕВ) буде обслуговувати 5 районів: Золочівський, Буський, Кам’янка-Буський, Бродівський та Перемишлянський.