106 учасників змагалися на тенісному турнірі у Золочеві (відео)

Теніс

18 червня у Золочеві завершився тенісний турнір “Літній кубок”, у якому взяли участь 106 учасників різних вікових категорій. Це спортивне свято зібрало аматорів і професіоналів, які мали можливість продемонструвати свої навички, позмагатися з гідними суперниками та отримати задоволення від гри.

Протягом декількох днів учасники змагалися на різних майданчиках, проходячи відбіркові тури, чвертьфінали та півфінали. Змагання були насиченими та напруженими, кожен матч був сповнений яскравих моментів.

Фінал турніру відбувся 18 червня і зібрав велику кількість глядачів, які прийшли підтримати своїх фаворитів. Фінальні матчі продемонстрували високий рівень майстерності та спортивної витримки учасників. Гравці продемонстрували чудову техніку, стратегічне мислення та волю до перемоги.

По завершенню фінальних матчів відбулася урочиста церемонія нагородження. Усі учасники турніру отримали грамоти за участь та зусилля, які вони вклали у підготовку та змагання. Переможці ж були відзначені кубками, які стали символом їхньої майстерності та наполегливості.

Про змагання розповів тренер Мар’ян Олійник.

Next Post

Вітання для Марії Левко

Святкує 60-річний ювілей Марія Левко. Дорогу матусю, найкращу у світі бабусю, кохану дружину вітають син Андрій, син Петро з дружиною Лесею, дочка Ірина з зятем Миколою, чоловік Ярослав, внуки Уляна, Вадим, Віталій, Олежик, Вероніка та Христина. До привітань приєднується вся велика родина.З ювілеєм сердечно вітаємо,Хай сонячним буде Ваш вік!Ми всією […]
Вітання