1 вересня – День знань!

1 вересня - День знань
День знань

Для першокласників – це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів, викладачів та батьків.

Інформаційний портал zolochiv.net вітає Вас із святом – Днем Знань! Проте у 2023 році День знань не буде в повній мірі святковим через обмеження у зв’язку з війною, зухвалим нападом росії на Україну. Але перемога буде! Дякуємо тим, хто на фронті боронить нашу Україну!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Залишити відповідь

Next Post

росія вночі атакувала двома ракетами: одну знищено, інша – влучила

ЗНИЩЕНО ОДНУ КРИЛАТУ РАКЕТУ. “Уночі 1 вересня 2023 року ворог завдав удару крилатими ракетами «Калібр». Зафіксовано пуски двох ракет з акваторії Чорного моря (район Феодосія).Одну ракету вдалось знищити, інша – влучила в одне з приватних підприємств на Вінниччині. Пошкоджено майно, приватні авто, потерпілим надається допомога. Тримаймо небо! Разом – до […]