Золочів’яни стали чемпіонами Європи з кіокушинкай карате

16-17 листопада 2012 року, в польському місті Кельце  пройшов чемпіонат Європи з кіокушинкай карате  серед кадетів молоді, і дорослих.

У чемпіонаті взяли участь 480 учасників, які представляли 18 країн.  У розділі “ката”, українські спортсмени завоювали 11 медалей.

Золочівську школу кіокушинкай карате на  чемпіонаті Європи представляли: Ігор Кобилко, Юрій Красота,  Футерко Павло та Володимир Козак.

Футерко Павло та Ігор Кобилко зайняли І місце у своїх вагових категоріях.

Підготував до змагань спортсменів сенсей Володимир Красносельський, який теж нещодавно завоював перемогу на Всеукраїнському турнірі з кіокушинкай карате, що був присвячений пам’яті Віталія Кушнірика.

У цьому турнірі брало участь понад 100 учасників.  Свій переможний бій  Володимир Красносельський виграв нокаутом, за 15 секунд.

Зараз сенсей  готується до Кубка України, який відбудеться  14 грудня 2012 року у місті  Києві.