Золочівська райрада заборонила ЛГП «Галсільліс» вирубку лісу на території району (відео)

zaburnjakЯк “Золочів.нет” інформував раніше у селі Сасів, що на Золочівщині, мешканці незадоволені тим, що відбувається вирубка лісу.

25 червня 2015 року на ХL сесії Золочівської районної ради депутати говорили про законність вирубки лісу у Золочівському районі.  Перед депутатами та громадою виступив директор Золочівського лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» Юрій Кравців.

Свою думку стосовно роботи ЛГП «Галсільліс» та вирубки лісу сказали депутати  Анатолій Жабурняк та Олег Банах.

Депутати прийняли рішення заборонити рубку лісу ЛГП «Галсільліс»  на території Золочівського району. А також звернулися до сільських рад, щоб вони прийняли аналогічні рішення.  Василь Фенчак запропонував головам сільрад проінформувати про свої рішення у ЗМІ, аби довести до відома громадськість.

Депутати райради звернулися до прокурора Золочівського району з проханням дати правову оцінку вирубці лісу на території Золочівщини. Окрім цього, районна рада звернулися до правоохоронних та контролюючих органів аби вони підрахували нанесені збитки вирубкою лісу ЛГП «Галсільліс».

Золочівська районна рада звернулася з пропозицією до Львівської обласної ради  ліквідувати ЛГП «Галсільліс», а ліси передати територіальним громадам.


Залишити відповідь

Next Post

Психологічна підтримка для військовослужбовців та їх сімей

Військовослужбовці роблять найважливішу для народу справу: захищають нашу землю від ворога. Обов’язок кожного з нас – підтримати українську армію. Дуже важливим є психологічний стан бійця, адже травматичний стрес, що часто виникає під час військових дій, є одним з головних внутрішніх бар’єрів на шляху адаптації до мирного життя. Військовослужбовцям, що повернулися […]