Золочів’яни взяли участь у ХХХ спартакіаді Львівщини для осіб з інвалідністю

УЧАСТЬ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ У ЗАГАЛЬНОКОМАНДНІЙ ПЕРШОСТІ ХХХ СПАРТАКІАДИ ЛЬВІВЩИНИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

12-13 вересня 2017 року в ОЛК «Ровесник» відбулася 30 ювілейна спартакіада для людей з обмеженими можливостями.
Від Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів було представлено команду вихованців, так і тих хто вже пройшов курс соціальної реабілітації. Команда переможців складалася із шести учасників: Манчук А., Ляхович О., Третяк М., Головацький В., Фалатович П., Гураль Б.

У 10 видах спорту наші спортсмени в загальній кількості здобули 8 медалей, а саме:

3 місце – дартс.
У турнірній таблиці серед 21 команди ми зайняли 8 місце. Це неабиякий успіх наших спортсменів.
Також брали участь у такому важкому виді спорту, як стрільба з лука, яку було введено у спартакіаду лише 2 роки тому. Учасниця нашої команди здобула 3 призове місце.
Оскільки для нашої команди участь у змаганнях такого високого рівня була дебютною, ми пишаємося таким успішним результатом. Це надало спортсменам ще більшої впевненості і бажання до нових перемог!!!