“Золочів. нет” покаже фільм “Революція Гідності. Золочів”

majdan (2)До річниці Революції Гідності інформаційний портал “Золочів. нет” покаже фільм “Революція Гідності. Золочів”. Фільм присвячено усім борцям за волю України.

У фільмі показано події Золочівського Майдану від 21 листопада у Києві та 23 листопада 2013 року у Золочеві, коли євроінтеграційні прагнення почали відстоювати студенти, які пішки йшли із Новоселища до Золочева. Саме тоді розпочався Золочівський Майдан.

“Пройшов рік і багато громадян вже забули, хто як себе поводив та  показав своє істинне лице під час Революції Гідності на Золочівщині. Саме тому було створено цей фільм, аби люди пам’ятали своїх Героїв та негідників, аби смерть Небесної сотні та бійців АТО була не марною.  І щоб люди не шукали ідолів, а усвідомили, що політики при владі це люди, яких народ найняв на роботу і їх обов’язок служити народу, а не навпаки. Кожен з нас має зрозуміти, і запам’ятати, що всі, хто був у Партії регіонів чи у її системі привели до того, що гинуть люди. Ми маємо жити так, аби пролита кров була не марною. Саме за це заплачена найдорожча ціна – ціна тисяч життів патріотів України. Слава Україні! Героям слава! ” – розповідають творці фільму.

Нагадаємо, що Україна відзначатиме 21 листопада День гідності та свободи.


Залишити відповідь

Next Post

"Правий сектор" потролив Москву і пообіцяв ввести своїх "миротворців"

Представники “Правого сектору”, яких російський суд визнав екстремістами, пообіцяли відбити агресію РФ та ввести у Москву свої “миротворчі підрозділи”. Українські бійці заявили про свою “глибоку стурбованість”, пообіцяли влаштувати націоналістичну революцію і ввести своїх “миротворців” до російської столиці. “Тепер нам залишається лише відбити московську агресію, здійснити націоналістичну революцію і ввести в […]