Здобутки золочів’ян на Всеукраїнських змаганнях з ракетомодельного спорту

Нещодавно проходили Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту в місті Скадовську. Гостинно зустрічала Херсонська земля учасників змагань. 11 областей України представляли спортсмени 19-ти команд.

Львівщину представляли переможці обласних змагань, вихованці Золочівської станції юних техніків, гуртківці – Миклюх Михайло, Лемко Павло, Задорожний Ігор.

Супроводжував змагання Фестиваль повітряних зміїв.

Протягом усього часу над учасниками майоріла синьо-жовта символіка України.

При складних погодних умовах наші спортсмени вибороли командну першість, залишивши позаду титулованих переможців минулих років-команди східних областей України.

В особистій першості Миклюх Михайло зайняв 2 місце в класі моделей –S8D (радіокеровані ракетолани) і 3 місце в класі S4A (ракетоплан), Лемко Павло став переможцем в класі S9A (ротошути). Найбільше нагород отримав Задорожний Ігор: 1 місце в класі S6A (стример), 2 місце в S4A та S9A і 3 місце S1A (висотна модель).

Запорошуємо учнівську молодь, небайдужу до технічних видів спорту, в Золочівську станцію юних техніків. Шукаємо майбутніх чемпіонів !!!